Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR608-32-4KS2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Інтервал запису | 1-120 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1-30 секунд, постзапис: 10-300 секунд |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 8 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, PTZ, тур, відправка email, FTP, знімок |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| IP-камери | 32 каналу |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160; VGA: 1920 × 1080 |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16/25/36 |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| Внутрішні HDD | 8 - SATA портів, до 8TB кожен диск |
| Режим пошуку | Час / Дата, будильник, рух і точний пошук |
| Відеодетекція | Виявлення руху, втрата відео, тампер |
| Вхідний потік | 384 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа / eSATA |
| eSATA | 1 порт |
| RS232 | 1 порт, для зв'язку з клавіатурою |
| HDD-режими | Одиночний, Raid 0/1/5/10 (жорсткі диски рекомендуються корпоративного рівня), Global HDD Hot-spare |
| RAID | RAID 0/1/5/10 |
| Тривожні (релейні) виходи | 8 |
| Підтримка роздільної здатності | 12МП, 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 1.3МП, 720p, D1 etc. |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Сумісність | ONVIF 2.4, CGI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 2 HDMI, 1 VGA |
| USB-вихід | 4 USB порту (2USB 2.0, 2USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 8 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий/повільний перегляд, наступний/попередній файл |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Процесор | Двоядерний процесор Intel |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 2 - RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPs, TCP / IP, IPv4 / IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, F |
| RS485 | 1 порт для керування PTZ |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | AC100V ~ 240V, 50 ~ 60 Hz |
| Потужність споживання | <20W (Без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 440 × 451.08 × 94.85мм |
| Вага | 9 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 000 ₴





