Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR4816-4KS2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Інтервал запису | 1-120 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1-30 секунд, постзапис: 10-300 секунд |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, активація PTZ, Push, скріншот |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco |
| IP-камери | 16 камери |
| Роздільна здатність відеовиходу | 3840x2160, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720, 1024х768 |
| Двостороння розмова | 1-канал вхід, 1-канал вихід, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад: безперервне, детектор руху |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| OSD-меню | Назва камери, Час, Втрата відео, Блокування камери, Виявлення руху, Запис |
| Перегляд архіву | 1 / 4 / 9 / 16 |
| Внутрішні HDD | 8 SATA до 6Тб кожен |
| Режим пошуку | Дата і час, детектор руху, точний пошук (з точністю до секунди), Smart пошук |
| Відеодетекція | Виявлення руху, зона детектора руху: 396 (22 х 18), втрата відеосигналу c камери |
| Вхідний потік | 200 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| RS232 | 1 порт |
| HDD-режими | Одиночний |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 1.3МП, 720p, D1 etc. |
| Частота кадрів (головний потік) | Декодування: 2 каналу - 8Мп, 8 каналів - 2Мп |
| Відеокодек | H.265 / H.264 + / H.264 |
| Сумісність | ONVIF 2.4, CGI Conformant |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 1-HDMI, 1-VGA |
| USB-вихід | 3 ports (2 USB 2.0, 1 USB3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 8 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий перегляд, повільний перегляд, цифровий зум |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Процесор | Двоядерний вбудований процесор |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (10M / 100M) |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DMSS |
| Мережеві протоколи | HTTP, TCP / IP, IPv4 / IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, IP Search (Support Dahua IP |
| RS485 | 1 |
| Тривожні входи | 16 каналів |
| Живлення | AC 220В |
| Потужність споживання | 12Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 0% - 90% RH |
| Розміри | 440 / 450.1 / 95 мм |
| Вага | 5.2 кг (без HDD) |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 870 ₴







