Опис товару
Відеокамера DH-SD22204-GC-LB Dahua 2Mp f=2.7-11mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 12 м |
| ROM/RAM | 16/256 Мб |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | 300 |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | поперднє налаштування/тур |
| Кути огляду | Г: 112.5°–30°; В: 54.2°–19.9°; Д: 122.3°–40.6° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-11 мм |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6–F2.7 |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100000 с |
| Підтримка роздільної здатності | 1080P (1920 × 1080); 720P (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480) |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 0.5–1 м |
| Виявлення об'єкта | 120 м |
| Спостереження за об'єктом | 48 м |
| Розпізнавання об'єкта | 24 м |
| WDR | 120 дБ |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Електронний |
| Оптичний зум | 4x |
| Мережеві інтерфейси | 1 (CVBS/CVI вихід, BNC порт), RS485 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | φ122 × 89 мм |
| Вага | 600 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 210 ₴



