Опис товару
Відеокамера DH-SD22204UE-GN-W Dahua 2Mp f=2.7-11mm Wi-Fi
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 12.4 м |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0°-355°; нахил: 0°-90° |
| ROM/RAM | 128M / 256M |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот .: 100 ° / с; Нахил: 60 ° / с |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Активація предустановки / Тур |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 0.1 ° ~ 100 ° / с; Нахил: 0.1 ° ~ 60 ° / с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Режими роботи PTZ | 8 турів (по 32 предустановки кожен) |
| Налаштування швидкості PTZ | Людино-орієнтована фокусна відстань / швидкість адаптації |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід на попередню / патрулювання |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р - 25к / с, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, фальсифікація відео, зміна кадру, відключення мережі, конфлікт IP, незаконний доступ |
| Кути огляду | H: 112.5 ° -30 ° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-11 мм |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/30 000с |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 100-1000мм |
| Виявлення об'єкта | 124.1 м |
| Спостереження за об'єктом | 49.7 м |
| Розпізнавання об'єкта | 24.8 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | Підтримує |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), Flip 180 ° |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Підтримує |
| Кількість потоків | 4 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Відеокодек | G.711A / G.711U / PCM / G726 |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G, API |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Підтримка браузерів | SMART PSS, DMSS, DSS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Локальне сховище | Micro SD card 128 Гб |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Оптичний зум | 4x |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 |
| Метод зберігання | NAS, Local PC, Micro SD card 128 Гб |
| Програмне забезпечення | E, Chrome, Firefox, Safari |
| Відеобітрейт | 448 Кбіт / с - 8192 Кбіт / с |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DN |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | DC 12 В / 1.5 А |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Розміри | Ф122х89 мм |
| Вага | 520 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 280 ₴









