Опис товару
Відеокамера DH-TPC-SD2241-Т Dahua 4Mp f=8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2336x1752) |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 1 |
| Теплова чутливість (NETD) | ≤50 mK@f/1.0 |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 240°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1°/с to 200°/с; нахил: 0.1°/с - 120°/с |
| Відстань фокусування (Thermal) | 1 м |
| Вимірювання температури | -20°C - +150°C / 0°C - +550°C (±2°C, ±2%) |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 1.3M (1280 × 960); XVGA (1024 × 768); VGA (640 ×480/256 × 192); 1280 × 960 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) (Thermal) | VGA (640 × 480/256 × 192); 256 × 192 15 к/с |
| Вихід BNC | 1-канальний CVBS |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Швидкість затвора | 1 –1/30,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2336 × 1752; 1080p (1920 × 1080); 720p (1280 × 720) 25 к/с |
| Відстань фокусування | 2.5 м |
| WDR | DWDR |
| Defog | Електронний |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576); CIF (352 × 288); 352 × 288 15 к/с |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256x192 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 7 мм |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 24°; В: 18° |
| Локальне сховище | MicroSD 256 Гб |
| PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Аудіокомпресія | G.711a; G.711mu; PCM |
| RS485 | 1 |
| Тривожні входи | 2 |
| Живлення | 12В DC, 2 A, PoE+ (802.3at) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 295 × Φ160 мм |
| Вага | 3.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 150 ₴









