Опис товару
Відеопанель DHI-VTO2202F-P-S2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 1/2.5" CMOS |
| Кути огляду | Г: 168.6°; В: 87.1°; Д:176.7° |
| Фокусна відстань | 1.9 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| WDR | 120 дБ |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 720p 25 к/с |
| Відеокодек | H.265 |
| Сумісність | ONVIF; CGI |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | 1 |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Підтримка PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10/100 Мбіт |
| Відеобітрейт | 256 кбіт/с - 4 мбіт/с |
| Відімкнення замка | Так |
| Метод роботи | 1 механічна кнопка управління |
| Живлення | DC 48В 1A |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | –30°C - +60°C |
| Розміри | 130 × 96 × 28.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 250 ₴




