Опис товару
IP-відеопанель DHI-VTO6531H Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Дисплей / роздільна здатність | 4.3'' IPS, 800×480 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 1 / 2.7 "2Mп CMOS |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 |
| Кути огляду | Г:87°; В:46°; Д:104° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| WDR | 120 дБ |
| Розпізнавання облич | Підтримує |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Кількість абонентів | 200 домофонів |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві інтерфейси | 10M/100Mбіт/с |
| Інтерфейс підключення | Wiegand |
| Мережеві протоколи | TCP / IP |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | Реле |
| Аудіокомпресія | G.711 |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | сенсорні кнопки |
| Тривожні входи | 2 |
| Живлення | DC 12 В, 2 А |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Розміри | 389 х 146 х 44 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 675 ₴





