Опис товару
IP-відеопанель DHI-VTO2000A-2-S1 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1.3 Мп |
| Камера | 1/3 "1.3MP CMOS |
| Кути огляду | H: 87 °, V: 63 °, D: 117 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві інтерфейси | 10M / 100 Мбіт / c |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP |
| Відімкнення замка | 2 (1 замок, 1 модуль розширення замка) |
| Аудіокомпресія | Г.711 |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | однокнопочная панель |
| Тривожні входи | 2 (1 кнопка виходу, 1 у відповідь) |
| Живлення | DC 24 В / живлення від VTNC3000A |
| Потужність споживання | до 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | від -30 ° C до + 60 ° C |
| Робоча вологість | 10% -90% |
| Розміри | 129.9 × 32.2 × 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 425 ₴




