Опис товару
Відеопанель DHI-VTO1210C-X-S1 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Камера | 1/3", 1.3МП CMOS |
| Кути огляду | Д:95°, Г:71°, В:52° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (100M) |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | Реле |
| Аудіокомпресія | G.711 |
| Метод роботи | Механічні кнопки |
| Тривожні входи | 2 (1 кнопка входу, 1 feedback) |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -40° ~ +60° С |
| Розміри | 143x406x42 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 850 ₴





