Опис товару
Відеопанель DHI-VTO2201F-P Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Камера | 1/2.9" 2 МП CMOS |
| Кути огляду | Г: 138.6°; В: 79.6; Д:159° |
| Фокусна відстань | 2 мм |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| WDR | 120 дБ |
| Відеокодек | H.265 |
| Сумісність | ONVIF; CGI |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | 1 канал |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Мережеві протоколи | SIP; P2P; IPv4; UPnP; SNMP; DNS; DDNS; RTSP; RTP; TCP; UDP |
| Відімкнення замка | Так |
| Аудіокомпресія | G.711A; G.711U; PCM |
| Метод роботи | механічна кнопка |
| Живлення | DC 12В-24В 1A; PoE |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | –30°C - +60°C |
| Розміри | 130 × 96 × 28.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 810 ₴









