Опис товару
Відеопанель DHI-VTO6521K Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Дисплей / роздільна здатність | 4.3'' IPS, 800×480 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 500 домофонів |
| Камера | 2 Мп 1/2.8" |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Кути огляду | Г: 86°; В: 46°; Д: 101° |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | 1 |
| Кількість абонентів | 500 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 10/100 мбіт/с |
| Інтерфейс підключення | Wiegand |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | Реле |
| Аудіокомпресія | G.711A; G.711U; PCM |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | Механічні кнопки |
| Тривожні входи | 1 |
| Живлення | 12 В DC, 2 A |
| Потужність споживання | 5-18 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | –30 °C - +60 °C |
| Розміри | 406 × 143 × 54 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 285 ₴



