Опис товару
Відеопанель DHI-VTO6221E-P Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Камера | 1 / 2.9 "2MP CMOS |
| Кути огляду | Г:138°, В:78°, Д:158° |
| Фокусна відстань | 2 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 10M/100 мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP |
| Зчитувач | Mifare |
| RS485 | 1 |
| Тривожні входи | 1 вх. / 1 вих. |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -40°C~+60°C |
| Розміри | 200 x 98 x 32 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 300 ₴




