Турнікет DS-K3G4402-R/M-Dm55-I Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Турнікет-трипод |
| Напрацювання на відмову (MTBF) | >3,000,000 раз |
| Пропускна спроможність | 30-45 осіб в хвилину |
| Ширина проходу | 550 мм |
| Варіанти аутентифікації | Mifare |
| Живлення | 100 - 240 В AC |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS304 |
| Робоча температура | -20 °C - 60 °C |
| Розміри | 480 × 960 × 280 мм |
| Вага | 40 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Турнікет DS-K3G4402-R/M-Dm55-I Hikvision
Турнікет-трипод Hikvision DS-K3G4402-R/M-Dm55-I. MCBF 3 мільйони; Mifare модуль, пропускна здатність 30-45 осіб на хвилину; ширина проходу 550 мм, довжина планки 510 мм; робоча температура -20 ° C - +60 ° C; 480 × 960 × 280 мм; 40 кг.
Ключові властивості та можливості
* Режими проходу: шлагбаум відімкнений/замкнений, вільний доступ, прохід заборонено.
* Двонаправлена (вхід/вихід) смуга.
* Дистанційний контроль та керування.
* Світлодіод показує статус входу/виходу та проходження.
* Аварійний вихід: у разі вимкнення електроенергії шлагбаум автоматично опускається для екстреної евакуації.
* Налаштування тривалості проходу: система скасує дозвіл на прохід, якщо людина не пройде через смугу протягом допустимої тривалості проходу.