Турнікет DS-K3G4402-R/Dm55 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Турнікет-трипод |
| Напрацювання на відмову (MTBF) | >3,000,000 раз |
| Пропускна спроможність | 30-45 чоловік на хвилину |
| Ширина проходу | 550 мм |
| Варіанти аутентифікації | Без модулів |
| Живлення | 220 В |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS304 |
| Робоча температура | -20 °C - 60 °C |
| Розміри | 480 х 960 х 280 мм |
| Вага | 35 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Турнікет DS-K3G4402-R/Dm55 Hikvision
Турнікет-трипод Hikvision DS-K3G4402-R/Dm55. MCBF 3 млн. 30 - 45 проходів / хв. Ширина проходу 550 мм. Розташування стулки справа. Сталь SUS304, AC 220В, 50-60 Гц. Робоча температура -20 ° C - +60 ° C, 480 х 960 х 280 мм, 35 кг.
Ключові властивості та можливості
* Режими проходу: шлагбаум відімкнений/замкнений, вільний доступ, прохід заборонено.
* Двонаправлена (вхід/вихід) смуга.
* Дистанційний контроль та керування.
* Світлодіод показує статус входу/виходу та проходження.
* Аварійний вихід: у разі вимкнення електроенергії шлагбаум автоматично опускається для екстреної евакуації.
* Налаштування тривалості проходу: система скасує дозвіл на прохід, якщо людина не пройде через смугу протягом допустимої тривалості проходу.