Турнікет DS-K3G411-R/M-Dm55 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Турнікет-трипод |
| Пам'ять карт / подій | 60000 / 180000 |
| Напрацювання на відмову (MTBF) | >3,000,000 раз |
| Пропускна спроможність | 35+ проходів за хвилину |
| Ширина проходу | 550 мм |
| Варіанти аутентифікації | Mifare |
| Інтерфейси зв'язку | TCP/IP, I/O, RS-232, RS-485 |
| Живлення | 220 В |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS304 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 502 х 202 х 1010 мм |
| Вага | 26 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Турнікет DS-K3G411-R/M-Dm55 Hikvision
Турнікет-трипод Hikvision DS-K3G411-R/M-Dm55. MCBF 3 млн. 35+ проходів / хв. Ширина проходу 550 мм. Розташування стулки справа. TCP / IP, I / O, 8х RS-232 (2 для модуля відбитків пальців або QR сканера), 6х RS-485, 2 вихід на замок, зчитувач Mifare; 60 000 карт, 180 000 подій; AC 220В, 50-60 Гц, -10 ° C - +50 ° C, 502 х 202 х 1010 мм.
Ключові властивості та можливості
* Мережевий зв'язок TCP/IP: дані зв'язку зашифровані, щоб запобігти витоку конфіденційної інформації.
* Режими проходу: шлагбаум відімкнений/замкнений, вільний доступ, прохід заборонено.
* Двонаправлена (вхід/вихід) смуга.
* Дистанційний контроль та керування.
* Світлодіод показує статус входу/виходу та проходження.
* Прохід за пожежною тривогою: у разі спрацювання пожежної сигналізації шлагбаум автоматично опускається для екстреної евакуації.
* Налаштування тривалості проходу: система скасує дозвіл на прохід, якщо людина не пройде через смугу протягом допустимої тривалості проходу.