Опис товару
Кожух для камер DS-1331HZ-HW Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Кожух |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CD40XXF (WD) -XXXX, DS-2CD4CXXFWD, DS-2CD2810F, DS-2CD2820F, iDS-2CD60XXFXX- (A) / B, та ін. |
| Живлення | AC 24В / 4A |
| Потужність споживання | Кулер: 4Вт, Обігрів: 60 Вт, Стеклоочиститель: 4Вт |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 455 / 169 / 169 мм |
| Вага | 2500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 894 ₴



