Опис товару
Відеореєстратор DS-7104HQHI-K1(C)(S) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 32 |
| CVBS-камери | Підтримує |
| IP-камери | до 6 |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; VGA: 1920×1080, 1280×1024, 1280×720 |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| AHD-камери | 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4 MP, 1080p25, 720p25 |
| TVI-камери | 4 MP, 3 MP, 1080p25, 720p25 |
| Вхідний потік | 72 Мбіт/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 МП lite - 15к/с , 3Мп - 15 к/с, 1080р / 720р - 25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1/4CIF 12 к/с; CIF 25 к/с |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2 × USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 6 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Живлення | 12В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200 × 200 × 45 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 371 ₴









