Опис товару
Відеореєстратор iDS-7216HQHI-M2/S/Victiana/16 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | до 24 каналів до 6 МП |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI, VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720, 1024 × 768 |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| AHD-камери | 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4 MP, 1080p, 720p 25 к/с |
| TVI-камери | 3K 20 к/с; 4 МП 25 к/с, 3 МП 18 к/с, 1080p 25 к/с |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP lite 15 к/с; 1080p lite/720p/WD1 25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1/4CIF - 12 к/с, CIF - 25 к/с |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| USB-вихід | 1 × USB 2.0; 1 × USB 3.0 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 24 |
| Кількість каналів BNC | 16 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ4510/100/1000 мбіт/с |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 6 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| RS485 | 1 |
| Живлення | 12 В DC, 3.3 A |
| Потужність споживання | 40 Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 380 × 320 × 48 мм |
| Вага | 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 382 ₴








