Опис товару
Відеореєстратор iDS-7204HUHI-M1/S (C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 32 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | 2 каналу (до 6), расширений режим: 4 канали (до 8), до 4 Мбіт / с, роздільна здатність до 8Мп |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 2K(2560x1440); VGA: 1920x1080; CVBS: 704 x 576 |
| Двостороння розмова | 1-канальний, RCA (2.0 Vp-p, 1 кОм) |
| Перегляд архіву | 4 канали |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10ТБ |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| TVI-камери | 8 Мп, 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| Відеодетекція | Виявлення VCA підтримується |
| Захист периметра (канали) | 4 канали (людина / транспортний засіб) |
| Підтримка роздільної здатності | 8Мп / 5Мп / 4Мп / 3 Мп / 1080p / 720p / D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 Mп - 8 к/с / 5 Mп-12 к/с / 4 Mп-15 к/с / 3 Mп-18 к/с / 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF-25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1вих (RCA) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF / CIF - 25 к/с |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Відеовихід | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| USB-вихід | 2х - USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (10M / 100M) |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 10 Мбіт / с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| RS485 | 1 |
| Живлення | 12В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 10Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 315 x 242 x 45 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 390 ₴







