Опис товару
Відеореєстратор DS-7108HQHI-K1(C)(S) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 64 |
| CVBS-камери | Підтримує |
| IP-камери | +4 каналу, до 6MП, можливість розширення до 12 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720, 1024 × 768 |
| Двостороння розмова | 1-канал, RCA |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6Тб |
| AHD-камери | 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4 МП, 3 МП, 1080p, 720p |
| TVI-камери | 4 МП, 3 МП, 1080p, 720p. (3МП доступно тільки на 1/2 каналах) |
| Вхідний потік | 48 Мбіт/с |
| Підтримка роздільної здатності | 4 МП lite /3 МП / 1080p / 720p / VGA / WD1 / 4CIF / CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP lite 15 к/с; 1080p lite/720p 25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1-канал, RCA |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF - 12 к/с, CIF - 25 к/с |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Відеовихід | 1-HDMI, 1-VGA |
| USB-вихід | 2х - USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 12 |
| Кількість каналів BNC | 8 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (10M / 100M) |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 6000 Кбіт / с на канал |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Живлення | 12 В DC, 1.33 A |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200 × 200 × 45 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴





