Опис товару
Відеореєстратор DS-7104HUHI-K1(C)(S) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 32 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | 4 канали до 8МП (розширення до 8 каналів) |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI, VGA: 1920х1080 |
| Двостороння розмова | 1-канал RCA (2,0 Vp-p, 1 кОм) |
| Перегляд архіву | 4 канали |
| Внутрішні HDD | 1х SATA до 6 Тб |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 5МП, 4МП, 1080p, 720p |
| TVI-камери | 8МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 720p |
| Відеодетекція | Підтримка VCA (2-каналу перетин лінії і виявлення вторгнення) |
| Вхідний потік | 32 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 2 |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/5 MP/3K/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 8Мп - 8к/с, 5Мп - 12к/с, 4Мп-15к/с, 3Мп - 18к/с, 1080p/720p - 25к/с, 720p |
| Аудіоінтерфейси | 1/1 (RCA), передача звуку від камер по коаксіалу |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF / VGA / CIF - 25к/с |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2х USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1х RJ-45 (10M/100M) |
| Відеобітрейт | 32 кбіт/с - 10 мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Живлення | DC 12В, 1.5 A |
| Потужність споживання | 15 Вт (Без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200х200х45 мм |
| Вага | 1.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 165 ₴





