Опис товару
Відеореєстратор DS-7104HQHI-K1(S) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| CVBS-камери | Підтримує |
| IP-камери | +2 каналу до 6Мп, розширення до 6 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Перегляд архіву | 1/4 |
| Внутрішні HDD | 1 - SATA Port, до 6TB |
| AHD-камери | 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4МП, 1080, 720p |
| TVI-камери | 4МП, 3МП (тільки 1й канал), 1080p, 720p |
| Вхідний потік | 24 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП, 3МП, 1080p, 720p |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 МП lite 15 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1/1, RCA, підтримка TVI камер зі звуком |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF - 12 к / с; CIF - 25 к / с |
| Відеокодек | H.265 Pro + / H.265 Pro / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 6 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ-45 Port (100M) |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 6 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Живлення | 12 VDC |
| Потужність споживання | 8 Вт (Без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 200x200x45мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 371 ₴





