Опис товару
Відеореєстратор DS-7204HTHI-K1 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Тривожні входи/виходи | 4 / 1 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 32 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | 4 канали, кожен канал до 8 Мп, з можливістю розширення до 8 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080; CVBS: 704x576 |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Перегляд архіву | Інтелектуальне відтворення для підвищення ефективності відтворення |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080р, 720р |
| TVI-камери | 8 Мп, 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080р, 720р |
| Відеодетекція | Підтримує виявлення перетину лінії і виявлення вторгнення всіх каналів, а також 2-канальний виявленн |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП / 5МП / 4МП / 3МП / 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 8МП - 8к/с, 5МП - 12 к / с, 4МП - 15 к/с, 3МП - 18к/с, 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / CIF - 25к/с |
| Аудіоінтерфейси | 4/1, RCA |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF - 12 к / с; CIF - 25 к / с |
| Відеокодек | H.265 Pro + / H.265 Pro / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| USB-вихід | 1х - USB 3.0, 1x - USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF |
| Аудіокомпресія | Г.711У |
| RS485 | 1 (напівдуплекс) |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | DC12В |
| Потужність споживання | <15Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 315 x 242 x 45 мм |
| Вага | 1,5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 134 ₴






