Опис товару
Відеореєстратор DS-7208HTHI-K2(S) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Тривожні входи/виходи | 8 / 4 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 64 |
| IP-камери | 8 |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840×2160, 2560 × 1440 VGA: 1920×1080, 1280×1024, 1280×720 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| Захист периметра (канали) | 8 |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | 8Мп - 15к/с, 5Mп - 20к/с, 3Мп - 18к/с, 4Мп lite / 1080р / 720р - 25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 4 вх/1 вих |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1/4CIF/CIF 25 к/с |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Кількість каналів BNC | 8 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M/1000M |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| RS485 | 1 |
| Тривожні входи | 8 |
| Живлення | 12В DC, 3.1 A |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 380 × 320 × 48 мм |
| Вага | 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 071 ₴






