Опис товару
Відеореєстратор DS-7208HUHI-K2/P Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| PoC | 8 каналів для AT камер Hikvision |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | +8 каналів до (8МП), з можливістю розширення до 16 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080 |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Перегляд архіву | Інтелектуальне відтворення для підвищення ефективності відтворення |
| Внутрішні HDD | 2 - SATA III Ports, до 10TB кожен |
| Режим пошуку | Розумний пошук для ефективного відтворення |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4МП, 1080, 720p |
| TVI-камери | 8 Мп, 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| Відеодетекція | Підтримка виявлення перетину лінії і виявлення вторгнення всіх каналів, а також 2-канальний виявленн |
| Вхідний потік | 64 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП / 5МП / 4МП / 3МП / 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 8МП - 8к/с, 5МП - 12 к / с, 4МП - 15 к/с, 3МП - 18к/с, 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / CIF - 25к/с |
| Аудіоінтерфейси | 4/1, RCA |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF - 12 к / с; CIF - 25 к / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2 USB порту (1 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Кількість каналів BNC | 8 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ-45 Port (1000M) |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 10 Mbps |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF |
| Аудіокомпресія | Г.711У |
| RS485 | 1 (напівдуплекс) |
| Тривожні входи | 8 |
| Живлення | 48 VDC |
| Потужність споживання | <60W (Без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 380x320x48мм |
| Вага | 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 824 ₴







