Опис товару
Відеореєстратор DS-7316HQHI-K4 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 4 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | 2 каналу (сумарно до 18 каналів, до 4МР, підтримка H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264) |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, |
| Двостороння розмова | 2-ch, RCA (Linear, 1 KΩ) |
| Мультиекранний режим | до 16 каналів |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 8ТБ кожен |
| AHD-камери | 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 1080 (25 к \ с), 1080 (30к \ с), 720 25 (до \ с), 720 (30к \ с) |
| TVI-камери | 3 MP, 1080 (25к \ с), 1080 (30к \ с), 720 (25к \ с), 720 (30к \ с), 720 (50к \ с), 720p (60к \ с) (д |
| Відеодетекція | Для 4х каналів - детекция перетину лінії або вторгнення в зону, і 1 канал - детекция зміни кадру |
| RS232 | 1 порт |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 3МР, 1080р, 720р |
| Аудіоінтерфейси | 4 вх. \ 1 вих. |
| Відеокодек | H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MPEG4 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| USB-вихід | 3 USB (2 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 18 |
| Кількість каналів BNC | 16 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1, RJ45 10M / 100M / 1000M |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect |
| Відеобітрейт | 32 кбіт to 6 Мбіт |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF |
| Аудіокомпресія | Г.711У |
| RS485 | 1 (напівдуплекс) |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | 100 - 240V (AC) |
| Потужність споживання | ≤ 55 Вт. |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% RH |
| Розміри | 445 × 390 × 70 mm |
| Вага | ≤ 5 кг. |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 572 ₴








