Опис товару
Відеореєстратор DS-7332HUHI-K4 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 4 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | 16 каналів (до 48) |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160; VGA: 1920 × 1080 |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Перегляд архіву | Синхронне відтворення до 16 каналів |
| Внутрішні HDD | 4 - SATA, до 10TB кожен |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| TVI-камери | 8 MP, 5 MP, 4 MP, 3 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30, 720p50, 720p60 |
| Відеодетекція | Підтримує виявлення перетину лінії і виявлення вторгнення всіх каналів, а також 2-канальний виявленн |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| eSATA | 1 порт |
| RS232 | 1 порт |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6 and RAID 10 |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP / 5 MP / 4 MP / 3 MP / 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 MP @ 8fps / 5 MP @ 12fps; 4 MP @ 15fps; 3 MP @ 18fps; 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / CIF @ 25fp |
| Аудіоінтерфейси | In / Out: 4/1, RCA |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF / CIF @ 25fps |
| Відеокодек | H.265 Pro + / H.265 Pro / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 2 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| USB-вихід | 3 USB порту (2 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 48 |
| Кількість каналів BNC | 32 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 2 - RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Відеобітрейт | 32 Kbps to 10 Mbps |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF, SNMP |
| Аудіокомпресія | Г.711У |
| RS485 | 1 (напівдуплекс) |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | 100 to 240 VAC |
| Потужність споживання | <74W (Без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 440 × 390 × 70мм |
| Вага | ≤7kg |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 436 ₴








