Опис товару
Відеореєстратор iDS-7208HQHI-M2/FA(C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 64 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | 2 канал (до 10), розширений режим: 4 канали (до 12) |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI/VGA: 1920x1080; CVBS: 704 х 576 |
| Двостороння розмова | 1-канальный, RCA |
| Перегляд архіву | 8 каналів |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10Тб |
| AHD-камери | 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| TVI-камери | 3 Мп, 1080p, 720p; (3 Мп доступний тільки для каналу 1) |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 |
| Розпізнавання облич (пошук) | До 16 бібліотек зображень облич, всього до 500 зображень осіб (кожне зображення ≤ 1 МБ, загальна ємн |
| Розпізнавання облич (режим) | Порівняння зображень облич, пошук зображень облич (1 канал для HD аналогової камери) |
| Частота кадрів (головний потік) | Звичайний режим: 4 Мп - 15 к / с, 3 Мп / 1080p / 720p - 25к / с; Lite режим: 4 Мп lite / 3Мп - 15к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих RCA |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF 12к/с; CIF 25к/с |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Відеовихід | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| USB-вихід | 2х - USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 12 |
| Кількість каналів BNC | 8 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (10M / 100M) |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 6 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| RS485 | 1 |
| Живлення | DC12В |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 380 × 320 × 48 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴






