Опис товару
Відеореєстратор iDS-7216HQHI-M1/S(C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | 24 |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI / VGA: 1920x1080; CVBS: 704 х 576 |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10ТБ |
| AHD-камери | 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| TVI-камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | Обычный режим: 4 Мп - 15 к/с, 3 Мп / 1080p / 720p - 25к/с; Lite режим: 4 Мп lite / 3Мп - 15к/с, 108 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF 12к/с; CIF 25к/с |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Відеовихід | 1 VGA/1 HDMI/1 CVBS |
| USB-вихід | 1х - USB 3.0, 1x - USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 24 |
| Кількість каналів BNC | 16 |
| Підтримка Wi-Fi | Можливість підключення до мережі Wi-Fi за допомогою адаптера Wi-Fi через інтерфейс USB |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1- RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 6 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| RS485 | 1 |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 315 x 242 x 45 мм |
| Вага | 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 475 ₴








