Опис товару
Відеореєстратор iDS-7216HQHI-M2/FA Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Гібридний |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| IP-камери | 2 канали (до 18), в покращеному режимі від 8 до 24 каналів 4 Мбіт / с |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI/VGA: 1920x1080; CVBS: 704 x 576 |
| Двостороння розмова | 1-канальний, RCA (2.0 Vp-p, 1 кОм) (з використанням першого аудіовходу) |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10Тб |
| AHD-камери | 4 Мп, 1080p, 720p |
| HDCVI-камери | 4 Мп, 1080р, 720р 25 к/с |
| TVI-камери | 4 Мп 25к/с; 3 Мп 18 к/с; 1080р 25 к/с |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Керування базою даних | До 16 бібліотек зображень обличчя, загалом до 500 зображень обличчя (кожне зображення ≤ 1 МБ, загаль |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 |
| Розпізнавання облич (режим) | Порівняння зображень облич, пошук зображень облич (1 канал для HD аналогової камери) |
| Підтримка роздільної здатності | 4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP lite 15 к/с; 1080p lite/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1вых (RCA) |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 1х - USB 3.0, 1x - USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Кількість каналів IP | 24 |
| Кількість каналів BNC | 16 |
| Тип відеосигналу | Аналоговий,Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Відеобітрейт | 32 кбит/с - 6 мбит/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| RS485 | 1 |
| Живлення | 12 В DC, 3.3 A |
| Потужність споживання | 40 Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 380 x 320 x 48 мм |
| Вага | 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 183 ₴







