Опис товару
Відеокамера CS-C6N (1080P) Ezviz 2Mp f=4mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| У комплекті | блок живлення |
| Кути огляду | Д: 85°; Г: 75°, В: 45° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| DWDR | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Відеокодек | H.264 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 10/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD 256 Гб |
| Живлення | DC 5В/1A |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 88 x 88.2 x 119 мм |
| Вага | 218 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴








