Опис товару
Відеокамера CS-C1C (1080P, H.265) Ezviz 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Режим день/ніч | Автоматичне перемикання по ICR |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Тригери тривоги | Детектор руху |
| Кути огляду | Г: 106°; Д: 130° |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Швидкість затвора | Самоадаптівний затвор |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 до 20 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Відеокодек | H.264 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11 b / g / n |
| Wi-Fi | Так |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Відеобітрейт | 2 мбіт/с |
| Живлення | micro USB DC 5В |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 64х64х103 мм |
| Вага | 96 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴








