Опис товару
Відеокамера CS-C6W(4MP, H.265) Ezviz 4Mp f=4mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути огляду | Г: 83° , В: 57°, Д: 104° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 340°, нахил: 75° |
| WDR | True WDR |
| Аудіоінтерфейси | двосторонній зв'язок |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Wi-Fi | Так |
| Метод зберігання | EZVIZ Cloud, MicroSD до 256 Гб |
| Живлення | DC 5В / 2A |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 96 x 96 x 91 мм |
| Вага | 252 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 825 ₴








