Опис товару
Відеокамера CS-LC1C-A0-1F2WPFRL Ezviz 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| PIR-сенсор | 30 м |
| Кути огляду | Г: 103°, В: 57°, Д: 121° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| BLC | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| WDR | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | Micro SD до 256Гб |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n 2.4 ГГц |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | AC 100-240В |
| Потужність споживання | 35 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +50°C |
| Розміри | 185x186x268 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 688,75 ₴








