Опис товару
Відеокамера CS-C6N (A0-1C2WFR) Ezviz 2Mp f=4mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Кути огляду | Г: 75°, Д: 85°, В: 45° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.4 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Відеокодек | H.264 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11 b/g/n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ45 10/100 Мбіт/с |
| Метод зберігання | карта microSD до 256 ГБ |
| Живлення | DC 5В/1A |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 88 x 88,2 x 119 мм |
| Вага | 218 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 291 ₴








