Опис товару
Відеокамера CS-C3A-B0-1C2WPMFBR Ezviz 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Тригери тривоги | Детектор руху, настроюються зони |
| Кути огляду | Як і діагоналі: 135 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 7.5 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с. Адаптивна частота кадрів з передачею інтернету |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Відеокодек | Smart H.264 |
| Операційна система | Вбудована RTOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 128Гб |
| Підтримка Wi-Fi | Вбудований 2.4ГГц Wi-Fi, швидка конфігурація через Ezviz App |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 5В, 5500 мА, літієва батарея |
| Потужність споживання | 5Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 ° C - + 45 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 56x70x92 мм |
| Вага | 215 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 980 ₴








