Опис товару
Відеокамера CS-C8C Ezviz 2Mp f=4mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Г: 87°, Д: 105° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 352°, нахил: 95° |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 × 1 (10 M / 100 M) |
| Метод зберігання | MicroSD до 256 ГБ |
| Живлення | DC 12В / 1A |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 158 x 157 x 149 мм |
| Вага | 885 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 175 ₴








