Опис товару
Відеокамера CS-C3N-A0-3G2WFL1 Ezviz 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Кути огляду | Д: 125°, Г: 104° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Відеокодек | H.265, H.264 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Відеобітрейт | Ultra-HD; HD; стандарт (макс. 2 Мбіт/с) |
| Живлення | DC 12В/1A |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 75.5 × 75.5 × 155 мм |
| Вага | 422 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978 ₴








