Опис товару
Відеокамера CS-CV310 (A0-1C2WFR) Ezviz 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR) |
| Кути огляду | H: 103 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | Самоадаптівний затвор |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с. Адаптивна частота кадрів з передачею інтернету |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Відеокодек | H.264 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi (IEEE802.11 b / g / n), 2,4 ГГц - 2,4835 ГГц, ширина смуги каналу 20 МГц, 11b: 11Mбіт / с, 11g |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10М / 100М), Wi-Fi |
| Відеобітрейт | Ultra-HD; HD; Standard. Adaptive bit rate. |
| Мережеві протоколи | 64/128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Живлення | DC 12В, 1 А |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 72x72x150 мм |
| Вага | 288 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 528 ₴








