Опис товару
Відеокамера CS-LC3-A0-8B4WDL Ezviz 4Mp f=2mm Wi-Fi
| Бренд | Ezviz |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути огляду | Г:140°, В: 75°, Д: 157° |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 4 MP CMOS |
| Фокусна відстань | 2 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560X1440 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| WDR | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамик |
| Відеокодек | H.264/ H.265 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n 2.4Гц |
| Wi-Fi | Так |
| Метод зберігання | карта пам'яті 32 Гб |
| Живлення | 220В АС |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 світильник,IP67 камера |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 86× 280 × 120 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 940 ₴








