Опис товару
Відеокамера DS-2CE16H0T-IT3ZF Hikvision 5Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Кути огляду | H: 95.7 ° -29.1 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Підтримка роздільної здатності | 5мп, 4МП, 1080р |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVB |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Живлення | DC 12В ± 15%, AC 24 В ± 15% |
| Потужність споживання | 6.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 84 / 92 / 255 мм |
| Вага | 665 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 510 ₴


