Опис товару
Відеокамера DS-2CE70D0T-ITMF Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Кути огляду | H: 106˚ |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920х1080) |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 2МП - 25к / с; CVI: 2МП - 25к / с; AHD: 2МП - 25к / с; CVBS: PAL / NTSC |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | авто |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 80 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 3,6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | Ø61 / 60 мм |
| Вага | 160 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴


