Опис товару
Відеокамера DS-2CE11H0T-PIRLO Hikvision 5Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Тривожні входи/виходи | 1 вих |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| PIR-сенсор | Кут огляду: 110 °, дальність дії: 11 м |
| Кути огляду | H: 85.5 °; V: 63.8 °; D: 110.7 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/20 - 1/50 000с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 5мп, 4МП, 1080р |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП (1 ~ 20к / с), 4M / 1080p (1-25 к / с) |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 68 / 70 / 179 мм |
| Вага | 358 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 404 ₴



