Опис товару
Відеокамера DS-2CE12DFT-PIRXOF Hikvision 2Mp f=3.6mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Тривожні входи/виходи | 1 вих |
| PIR-сенсор | Кут огляду: 110 °, дальність дії: 11 м |
| Тривога | Миготливий світловий сигнал (червоний і синій), звукова сигналізація |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 44°; Д: 98° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 1080p - 25к / с; AHD: 1080p - 25к / с; CVI: 1080p - 25к / с; CVBS: PAL / NTSC |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Перемикаємий TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| WDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, Smart освітлення, корекція пошкоджених пікселів, STD / HIGH-SAT |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | 77 / 83 / 213 мм |
| Вага | 452 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴



