Опис товару
Відеокамера DS-2CE16D0T-IT5E Hikvision 2Mp f=3.6mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Кути огляду | 82 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Підтримка PoE | PoC.at |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розміри | 87 / 82 / 226 мм |
| Вага | 430 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴



