Опис товару
Відеокамера DS-2CE16U0T-IT3F Hikvision 8Mp f=3.6mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Кути огляду | Г: 79° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 8.29 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 4МП, 2МП |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 8МП - 12.5к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с, AHD: 8МП - 15к / с CVI: 8МП - 12.5к / с, CVBS: PAL / NTS |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, STD / HIGH-SAT |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | 82 / 87 / 218 мм |
| Вага | 420 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 542 ₴



