Опис товару
Відеокамера DS-2CE56C0T-IRMMF Hikvision 1Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1296x732) |
| Відношення сигнал/шум | 62 дБ |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Кути огляду | 92° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1280x720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 720P 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Живлення | DC12D ± 15% |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | Ø98 / 65.4мм |
| Вага | 240 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴


