Опис товару
Відеокамера DS-2CE56D8T-IT3ZE Hikvision 2Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Кути огляду | Г: 103° - 32.1° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50,000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, оберт: 0° -360° |
| WDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Підтримка PoE | PoC.at |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Живлення | DC12В ± 25% |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Розміри | 134 / 112 мм |
| Вага | 610 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴



