Опис товару
Відеокамера DS-2CE56D8T-ITME Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Відношення сигнал/шум | > 62 дБ |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Кути огляду | 103,5 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (25к\с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | ATW / Ручний |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° 0- 360 °, нахил: 0 ° - 75 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Живлення | 12В DC±15% \ PoC.af |
| Потужність споживання | 3.6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Розміри | 91 / 83 / 68 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 183 ₴


