Опис товару
Відеокамера DS-2CE5AD3T-VPIT3ZF Hikvision 2Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Кути огляду | 102 ° - 31 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.2 |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 з |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p @ 25fps |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| WDR | 120 дБ |
| Керування фокусом | автоматичне |
| Живлення | DC12V ± 25% |
| Потужність споживання | <7.7W |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 84.5 / 92 / 255.1мм |
| Вага | 830 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴


